شرکت کیان حساب ایرانیان در ۱۳۸۸/۱۰/۲۶ و به شماره ۱۹۵۹ به ثبت رسیده است و در راستای ارائه خدمات حسابداری ، حسابرسی ، مالیاتی ، مدیریت مالی،آموزش تخصصی حسابداری ، ثبت شرکت ها،ثبت تغییرات، ثبت برند، ثبت لوگو و انجام کلیه امور اداری و مالی فعالیت خود را آغاز نموده است . امروزه حسابداری در شرکتها و موسسات تجاری دارای نقش حیاطی می باشد.

صاحبان سرمایه ، موسسات و شرکتها جهت کنترل دقیق سیستم های مالی و اداری خود به منظور تصمیم گیری های صحیح و مناسب و پیش بینی مالی نیازمند نتایج و گزارشات و فعالیتهای مالی با کیفیت بالا می باشد. که این اطلاعات تنها از طریق یک سیستم حسابداری دقیق و کارا قابل ارائه است.

شرکت  کیان حساب ایرانیان  با این عقیده که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط، قابل اتکاء و مفید مهم ترین وسیله تصمیم گیری برای واحدهای تجاری می باشد و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین مدیریت امکان پذیر نیست،به منظور رفع نیازهای حسابداری و مدیریتی شرکت ها ، موسسات ، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی، فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از كادر مجرب  و نیروهای متخصص در زمینه حسابداری و مالی؛ حسابرسی؛امور مالیاتی و بیمه ای ، نرم افزار و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی حسابداری جهت خدمت رسانی هر چه بهتر آغاز نموده است.

این شرکت با تلاش و کوشش روز افزون سعی در خدمات رسانی به مدیران و کارفرمایان گرامی بر مبنای صداقت ، مشتری مداری ، اعتماد متقابل و تعهد اخلاقی می باشد.

ضمن آرزوی توفیق و بهروزی برای بازدیدکنندگان گرامی از زمانی که برای مجموعه ما قرار داده اید کمال تشکر را داریم

-عضو پیوسته انجمن حسابداری ایران
– عضو انجمن مدیریت مشاوره ایران
-عضو انجمن مهندسی مالی ایران
-عضو انجمن مدیریت پروژه ایران
-نماینده رسمی فروش و آموزش نرم افزارهای هوشمند حسابداری صدگان